Kanón Jana Černčického z Černčic a Kácova

2 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Litinový kanón na dřevěném podstavci je vyroben ze šedé litiny GG20 slévárnou Nové Město nad Metují. Jedná se o repliku ...

Rozměr: 47 cm x 25 cm x 17 cm

Celková hmotnost: 6,1 kg

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1,21 Kč včetně DPH
1 Kč    
Kód produktu 449
Značka Slévárna Nové Město nad Metují
Webová stránka značky slevarna.com
Kategorie Umělecká litina
 

Kanón (z italského canna (roura) ) je dělo určené k přímé palbě.

Umění a funkčnost Litinový mobiliář nebyl jen praktický, ale také esteticky okouzlující. Lavice, lampy a fontány zdobené složitými ornamenty často odrážely módu a vkus dané epochy. Viktoriánská éra, zejména, byla známá svými složitými a romantickými vzory, které zdobily vše od laviček až po altány.

FAQ: Nejčastější Dotazy

    Co je to umělecká litina? Umělecká litina je materiál, který se používá k vytváření esteticky hodnotných předmětů, jako jsou sochy, dekorace a užitkové předměty. Díky své odolnosti a flexibilitě ve výrobě umožňuje realizaci složitých a detailních tvarů.

    Jak se o uměleckou litinu starat? Umělecká litina vyžaduje minimální údržbu. Doporučujeme pravidelně otírat prach a v případě venkovních instalací kontrolovat povrchovou úpravu, aby se předešlo korozi.

    Můžu objednat zakázkové dílo z umělecké litiny? Ano, nabízíme možnost zakázkové výroby. Kontaktujte nás s vašimi představami a my vám pomůžeme vytvořit unikátní umělecké dílo.

    Je možné vrátit zakoupené umělecké dílo? Každý případ řešíme individuálně. V případě zájmu o vrácení zakoupeného díla nás prosím kontaktujte.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a nechte se inspirovat nekonečnými možnostmi, které umělecká litina nabízí. Vaše domovy a zahrady si zaslouží jedinečnost a kvalitu, kterou umělecká litina přináší.