Výdusky kyselé

Základní surovinou pro zhotovování kyselých výdusek jsou mineralogicky stabilizované vysokoteplotní modifikace oxidu křemičitého. Kyselé pracovní výdusky jsou určené pro levné tavení šedé, tvárné a temperované litiny a pro všechny typy operací od dávkového tavení až po stálé udržování. Lze je použít taky při tavení oceli při nízkých teplotách.


 

 
20
2912029
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Allied mineral products Kód: 84
  DRI-VIBE LGS
  Dodáme do 10 dnů Značka: Allied Mineral Záruka: 6 měsíců

  DRI-VIBE LGS je kyselá vyzdívka pro bezjádrové indukční tavící pece. Je určená pro levné tavení šedé, tvárné a temperované litiny a pro všechny typy operací od dávkového tavení až po stálé udržování. Je také vhodná pro tavení oceli při nízkých teplotách. Díky důkladně kontrolované distribuci velikosti zrn, které obsahují i velké rozměry, a obsahu pojiva má vyzdívka DRI-VIBE® LGS vysokou hustotu a její použití je bezproblémové. To umožňuje úspěšnou instalaci vyzdívky vibrátorem, mechanickými nástroji nebo ručním pěchováním.

  25,05 Kč včetně DPH 20,70 Kč / kg
 • Allied mineral products Kód: 87
  DRI-VIBE LGS HTC
  Dodáme do 10 dnů Značka: Allied Mineral Záruka: 6 měsíců

  DRI-VIBE® LGS HTC je kyselá výduska určená pro bezjádrové indukční tavící pece. Je určená pro levné tavení šedé, tvárné a temperované litiny a pro všechny typy operací od pravidelného tavení studené vsázky až po stálé udržování. Je také vhodná pro tavení oceli při nízkých teplotách. Tento produkt má sníženou sintrační hloubku ve srovnání se sesterským produktem DRI-VIBE® LGS.
  Díky důkladně kontrolované distribuci velikosti zrn, které obsahují i velké rozměry, a obsahu pojiva má vyzdívka DRI-VIBE® LGS HTC vysokou hustotu a její použití je bezproblémové. To umožňuje úspěšnou instalaci vyzdívky vibrátorem, mechanickými nástroji nebo ručním pěchováním.

  25,41 Kč včetně DPH 21 Kč / kg
 • Allied mineral products Kód: 309
  DRI-VIBE 462S
  Dodáme do 10 dnů Značka: Allied Mineral Záruka: 6 měsíců

  Kyselá suchá vibrovatelná výduska určená pro bezjádrové indukční tavicí pece pro šedou, tvárnou a legovanou litinu. Pečlivě kontrolovaná přísada – tavený křemík a vědecky konstruovaná velikost zrn umožňují předvídat životnost a zvětšují počet tavení v kampani pece. DRI-VIBE 462S je ideální pro středně frekvenční a vysokofrekvenční tavicí pece.

  Tenhle produkt nabízí následující výhody a funkce:

  ➢ Vynikající odolnost proti tepelnému šoku
  ➢ Dostupná v několika pojivových úrovních
  ➢ Nízká permeabilita (propustnost)
  ➢ Výjimečná stabilita objemu

  34,97 Kč včetně DPH 28,90 Kč / kg

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem